Kapka Naděje

Barmani budou míchat koktejly pro Kapku naděje

Ve dnech od 20.-21.4.2012 se v českých a slovenských barech uskuteční akce Cocktail Weekend pro Kapku naděje 2012. Bary se tak budou moci opět připojit k této jedinečné dvoudenní akci (minulý rok se projektu účastnilo na 50 barů a vybralo se úctyhodných 200,000 Kč), která má jediný cíl - společně přispět Nadačnímu fondu Kapka naděje, a to na základě objednaných a namíchaných alkoholických i nealko koktejlů, kde z každého objednaného drinku putuje významných 20 Kč na konto tohoto nadačního fondu, který se zaměřuje pro pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Nejúspěšnější bar, kterému se podaří prodat během Cocktail Weekendu nejvíce drinků, navštíví prezidentka NF Kapka naděje Vendula Auš Svobodová, aby barovému týmu osobně poblahopřála a předala speciální certifikát a trofejovou sklenici, která pochází exkluzivně z dílny předního českého designéra Rony Plesla (Grand designér roku 2011).

Letošnímu ročníku Cocktail Weekendu pro Kapku naděje jsou věnovány i speciální web stránky s adresou www.barovenoviny.cz/cocktail-weekend, na kterých se mohou bary přihlásit k akci a zároveň vstoupit do fair play konceptu pomoci. Na stránkách se hosté také mohou orientovat, kam přesně zajít na koktejly s kapkou naděje, a to přehledně v online mapě České i Slovenské republiky.

Událost Cocktail Weekend pro Kapku naděje 2012 zaznamenává nemalý ohlas jak u barmanů, tak i samotných hostů, protože pomáhat je zkrátka výjimečné. Dopřejte si koktejlový zážitek s Kapkou naděje …  

Kdy: 20.-21.4.12 (pátek a sobota)
Web:
http://www.barovenoviny.cz/cocktail-weekend/  


Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa