Kapka Naděje

Podívejte se na naše šikulky - ozdravný pobyt pro děti po transplantaci kostní dřeně Chrustenice II.

Děti měly opravdu velmi bohatý program, nejenže navštívily historické centrum řemesel a umění také bylinné zahrady, kde strávily úžasný voňavý den. Děti se naučily dělat ruční papír, vyrábět svíčky a také viděly spoustu zajímavých řemesel. Navštívily voňavou zahradu a nakonec rýžovali zlato. http://www.botanicus.cz/cz/botanicus/historie. Majitelům Daně a Janovi Hradeckým děkujeme, za dlouholetou podporu nadačního fondu, vážíme si toho.
Ozdravný pobyt navštívil pan Filip Reitmeier pěti násobný mistr republiky v lukostřelbě, který měl poutavou přednášku o tomto sportu. Děti ovšem nejvíce uchvátily praktické ukázky a to, že si mohly z luku samy vystřelit.  Děkujeme Českému lukostřeleckému svazu za krásný program pro děti. http://www.czecharchery.cz/
Šikovné děti navštívily výtvarnou dílničku http://idea-creative.cz/ , kde trávily další kreativní den.
Dětem se v dílničce, tak zalíbilo, že se návštěva protáhla na několik hodin. Naši malí umělci vyrobili krásné dárečky, které si povezou domů jako vzpomínku na ozdravný pobyt. Děkujeme paní Lence Pachmanové.
Ani prezidentka nadačního fondu Vendula Auš Svobodová nepřijela s prázdnou, dětem dovezla praktické dárky. Opalovací krémy od společnosti  Loreál a kšiltovky a také drobné dárky a sladkosti. 

Děkujeme všem, že s námi pomáháte nemocným dětem.

Zvláštní poděkování Lukášovi Cahovi, který celý ozdravný pobyt pečlivě dokumentuje. Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

NF Kapka naděje

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa