Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje byl opět součástí Zlínského filmového festivalu.

Nadační fond Kapka naděje byl opět součástí Zlínského filmového festivalu. 

 

Úterý 29. 5. 2018 patřilo ve Zlíně Kapce naděje. Před Velkým kinem byly odpoledne slavnostně odhaleny další dvě hvezdy na Chodníku slávy dětských hvězd, tento rok nesly jména Ivana Andrlová a Maroš Kramár. Bylo to velmi milé setkání se spoustou diváků, akci moderovala Dana Morávková a Jan Čenský. Projekt se i tento rok uskutečnil za podpory Statutárního města Zlína, který podpořil tuto akci částkou 45 000 Kč. Děkujeme. 

V ten samý den se konal i benefiční koncert Kapky naděje, zcela zaplněné náměstí Míru čekalo na kapelu NO NAME :: hudobná skupina! Atmosféra byla neuvěřitelná. Moc děkujeme kapele No Name, ZLÍN FILM FESTIVAL a všem, kteří dorazili a podpořili nás! Vyprodané sbírkové předměty a kasičky s rekordním výtěžkem  -  neskutečných 61 993 Kč! DĚKUJEME!

A jaká celková částka se ve Zlíně podařila vybrat? Generální partner koncertu, společnosti VM Footwear přispěla částkou 60 000 Kč, Mrož (Prima zmrzlina) darovala 50 000 Kč, stejně tak Zlínský kraj - oficiální stránka nebo společnost Detskeboty.czAvex Steel Products nás podpořili částkou 20 000 Kč, Meopta - optika, s.r.o. darovala 15 000 Kč, děkujeme také SPX-CAR GROUP a.s. za dar v hodnotě 10 000 Kč.

 

CELKEM SE NÁM VE ZLÍNĚ PODAŘILO OD VÁS A NAŠICH PARTNERŮ VYBRAT PRO KAPKU NADĚJE NÁDHERNÝCH 
361 993 Kč.

DĚKUJEME!

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa