Kapka Naděje

Hurááá do Chrustenic

Nadační fond Kapka naděje umožnil strávit dětem po transplantaci kostní dřeně a dětem z pediatrie FN Motol krásný týden na ozdravném pobytu v rekreačním objektu Caravan Camp Valek v Chrustenicích u Berouna. Dlouholetým partnerem ozdravného pobytu pro děti z transplantační jednotky FN Motol je společnost tesa tape s.r.o.

Jako každoročně jsme děti navštívili a přivezli pro ně bohatý program. Na programu bylo mimo jiné výtvarné odpoledne v malování s laky, které darovala firma Coty Česká republika s.r.o. Na závěr čekalo na děti i překvapení v podobě dárkových tašek s letními botičkami značky Crocs od distributora této značky společnosti Buzz s.r.o.

Ani Nadační fond Kapka naděje nepřijel s prázdnou, prezidentka Vendula Svobodová dětem rozdala opalovací krémy od společnosti La Roche-Posay, aby se děti při hrách na sluníčku nespálily. Celý tým Kapky naděje rozdával dětem samozřejmě i tradiční sladkosti od společnosti HARIBO.

Tento den strávený s dětmi, jejich rodiči a personálem z FN Motol, byl pro nás opět velkým zážitkem. Načerpali jsme energii na celý příští rok, jelikož atmosféra byla jako vždy opravdu jedinečná.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa