Kapka Naděje

Zákazníci společnosti Elektromedia obdarovali Nadační fond Kapka naděje

Tisková zpráva
Praha, 6. února 2009Zákazníci společnosti Elektromedia obdarovali Nadační fond Kapka naděje

V pátek 6. února 2009 byl oficiálně předán šek, který se rozhodla společnost Elektromedia s.r.o. věnovat Nadačnímu fondu Kapka naděje. Ten převzala z rukou marketingového ředitele společnosti ELEKTROMEDIA, s.r.o., pana Jana Vavřičky prezidentka Kapky naděje paní Vendula Svobodová. Šek ve výši 55.000 Kč představuje výsledek finanční podpory všech zákazníků e-shopu www.elektromedia.cz.

Nadační fond Kapka naděje spolupracuje s internetovým obchodem www.ElektroMedia.cz již několik let. Jejich spolupráce probíhá na bázi smlouvy o spolupráci podle níž každý zákazník, který nakoupí v internetovém obchodě, přispěje Kapce naděje částkou 2,- Kč.

Předáním šeku, jehož částka byla nakumulována v roce 2008, spolupráce Elektromedia s.r.o.
a Kapky naděje nekončí. Otevírají se zde totiž nové možnosti spolupráce s cílem ještě větší podpory Nadačního fondu Kapka naděje. Jednou z možností je navýšení příspěvku z každého nákupu v e-shopu, či prodej reklamních předmětů s logem Kapky naděje prostřednictvím portálu www.elektromedia.cz.

Společnost Elektromedia s.r.o. navíc plánuje otevření nových poboček na Slovensku a v Německu. Díky plánovanému zvýšení tržeb by se tedy mohla podpora náročné a neocenitelné práce Nadačního fondu Kapka naděje do budoucna ještě navýšit.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa