Kapka Naděje

Začínáme spolupráci s We Love COTY 20 let ... a CO TY?


COTY pokrývá velice široké portfolio značek. Dekorativní kosmetika dnes zahrnuje Astor, Rimmel London, Sally Hansen, Miss Sporty nebo New York Color. I voňavý svět COTY se nám statečně rozrostl: adidas, Playboy, Guess, David Beckham, Celine Dion, Beyoncé, Tonino Lambrorghini, Esprit, Halle Berry, Lady Gaga, Heidi Klum, Kate Moss, Kylie Minogue a stálice Pret a Porter, Exclamation nebo Chanson. Prestižní svět pojímá vůně Calvin Klein, Davidoff, Jil Sander, Bottega Venetta, Chloé, Marc Jacobs, Roberto Cavalli, Cerruti, Madonna, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez, Joop a kosmetiku Lancaster.

 

Pomáháme lokálně
V rámci oslav 20letého výročí naší COTY chceme oslavit krásu člověka. Ta pravá krása vychází ze srdce každého z nás. Podporujeme Kapku naděje a její projekt O kapku lepší.

 

O kapku lepší
Cílem projektu je vybrat prostředky na roční investici pro speciální metodu přesné diagnostiky akutního onemocnění leukemií. Dnešní statistiky říkají, že 85 % dětí, které onemocnění dětskou akutní leukemií, se podaří zachránit.
Procento může být ale vyšší a způsob léčení malých pacientů šetrnější, bude-li na samém počátku onemocnění stanovena přesnější diagnóza konkrétního typu nemoci, než je tomu dosud. Jde o velmi přesnou metodiku, v cizině již užívanou.

 

Pomozte nám naplnit naše srdce
Spojme naše síly!
Když to umíme v prodejním procesu, půjde nám to v takovém případě snadno.
Zapojíme sebe jako zaměstnance, COTY jako společnost uvědomující si svůj sociální význam, naše obchodní partnery, spolupracující agentury, vydavatelství časopisů a naše spotřebitele.
Máme putovní pokladničky, které budou cestovat z našich COTY recepcí přes vybrané akce, recepce našich obchodních partnerů až na galavečer, kde částku slavnostně předáme Kapce naděje. Finanční obnos bude využit pro nákup konkrétního zařízení, které pomůže nemocným dětem.
Srdcové putovní pokladničky byly vyrobeny agenturou Srdce Evropy a na jejich dekoraci se podílely děti z motolské nemocnice a naše COTY děti.
Spojme síly a buďme „o kapku lepší“!

 

O kapku lepší COTY
Spojujeme naše síly s našimi obchodními partnery. Pro spolupráci jsme si vybrali FAnn parfumerie. Buďte s námi „o kapku lepší“, kupujte náramky We Love COTY a přispějte tak na léčbu dětí nemocných akutní leukemií. Náramek si můžete zakoupit v síti parfumerií FAnn k jakémukoliv výrobku z COTY portfolia. Celý výtěžek z prodeje bude určen na nákup přístrojů pro přesnou diagnostiku onemocnění akutní leukemií prostřednictvím Kapky naděje.

 

Pomáhejte a soutěžte zároveň
Na stránkách www.facebook.com/welovecoty se dozvíte mnoho poutavého o našich značkách, historii COTY, spoustu zajímavostí ze světa vůní a dekorativní kosmetiky a zároveň můžete každý den soutěžit o naše produkty.
Většinu odpovědí na naše otázky nalezne každý spotřebitel na stránkách o projektu www.welovecoty.cz nebo www.welovecoty.sk.
We Love COTY 20 let
A CO TY?

 

 

 

 

 

DĚKUJEME SPOLEČNOSTI Coty Česká republika s.r.o.  ZA SPOLUPRÁCI A PODPORU PROJEKTU O KAPKU LEPŠÍ, VELICE SI TOHO VÁŽÍME.

 

Děkujeme, že s námi pomáháte.

 

NF Kapka naděje

 

 

 

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa