Kapka Naděje

VENDULA AUŠ SVOBODOVÁ ŽENOU ROKU 2009

Praha, 18.12.2009
 
Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje paní Vendula Auš Svobodová převzala v pátek 18.12.2009 prestižní cenu ŽENA ROKU Celine 2009, jež nese jméno popové star Celine Dion. Vendula Auš Svobodová patřila mezi padesát nominovaných českých žen, které musely splňovat tři podmínky: elegance&šarm, osobitost a smysl pro dobré skutky. Vendula nejen podmínky splnila, ale také získala největší počet hlasů v divácké anketě. „Jednou už jsem v přímém televizním přenosu anketu o ženu roku vyhrála, bylo to v roce 2004. A letos se to povedlo zase. Vůbec jsem to nečekala, ani jsem o hlasování nevěděla. Všem moc děkuji za hlasy,“ řekla při předání sošky ve tvaru slona se zdvihnutým chobotem, na níž bylo vyryto její jméno
„Podle hlasujících se Vendula zasloužila o cenu především proto, jak vedla nadační fond Kapka naděje i v době celosvětové krize,“ prozradil za pořadatele Jakub Hladký.
Na dalších místech se umístily tyto ženy: 2.místo Lucie Bílá, 3. místo Tereza Maxová, 4.místo Zuzana Baudyšová, 5.místo Helena Houdová.
Příští ročník ŽENY ROKU Celine 2010 bude zahájen opět v říjnu, v prosinci pak dojde k slavnostnímu vyhlášení.
 
SPOLUPRÁCE CELINE HOME S KAPKOU NADĚJE
Na podzim roku 2009 začal obchod Celine Home spolupracovat s Kapkou naděje. V předvánočním období umístil do prostor prodejny kasičku Kapky naděje a do prodeje uvedl speciální plyšové medvídky a vánoční hrnky, z jejichž prodeje poputuje výtěžek spolu s obsahem kasičky nadačnímu fondu Kapka naděje.
Přesná suma, kterou zákazníci dohromady na Kapku naděje v tomto období přispěli, bude uvedená v tiskovém prohlášení, které bude v průběhu ledna umístěno na oficiálním webu Celine Home – www.celinehome.com.
 
Děkujeme Vám a budeme se na Vaší přízeň těšit i v roce 2010.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa