Kapka Naděje

Vendula Auš Svobodová navštívila děti na ozdravném pobytu

NF Kapka naděje a společnost tesa tape s.r.o. umožnila dětem po transplantaci kostní dřeně prožít krásný ozdravný týden v Caravan Campu Valek v Chrustenicích.
Dne 24. 6. od 10. hodin děti navštívil charismatický bubeník pan Petr Šušor. Dokázal děti i dospělé vtáhnout do děje a jejich společné vystoupení znělo nádherně. www.bubnujeme.cz
Jako každoročně zaměstnanci společnosti tesa tape s.r.o. připravili pro děti dokonalé soutěže, které strhly i dospělé. Celé soutěžní klání probíhalo v přátelské atmosféře a všichni zúčastněni se náramně bavili. Po vyhlášení výsledků všechny děti dostaly krásný dárek.
Ani prezidentka NF Kapka naděje Vendula Auš Svobodová nepřišla s prázdnou, nejenže celý den soutěžila s dětmi, povídala si s maminkami, ale také obdarovala děti užitečnými dárky jako jsou například přípravky pro ochranu před sluncem Anthélios značky La Roche-Posay od společnosti L´ORÉAL Česká republika s.r.o a také kšiltovky s anti-UVA textilu s ochranou zátylku a krku. Děti ještě dostaly sladkosti od společnosti Wrigley´s a velký stan, který věnovala společnost Globus ČR, k.s.
Všem partnerům děkujeme.
 
V galerii naleznete fotografie z celého dne.
 
Děkujeme, že s námi pomáháte.
 
NF Kapka naděje
 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa