Kapka Naděje

Vánoční nadílka ve FN Motol

Stejně jako minulý rok se Nadační fond Kapka naděje rozhodl v FN Motol zpříjemnit dětem vánoční čas a připravil pro děti zábavný program. Akce se uskutečnila 5. 12. 2013 v 10:30 v 10. monobloku FN Motol. Letošní vánoce byly ještě svátečnější o skutečnost, že tento den byly FN Motol předány 4 kusy profesionálních čističek vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie v celkové hodnotě 75 000 Kč. Čističky byly zakoupeny NF Kapka naděje z finančního daru našeho partnera, společnosti Norbert Schaller, spol. s r.o. Předání se zúčastnil i sám majitel společnosti.
O hudební zábavu v podobě muzikálových melodií se v tento den postarali interpreti z muzikálu Kapka medu pro Verunku -  Felix Slováček ml., Martina Pártlová, Ivanka Korolová, Peter Strenáčik a Michaela Sejnová. O další zajímavé představení se zasloužil muzikant Matěj Ruppert s profesionální tanečnicí Alicí Stodůlkovou, kteří nás svým výkonem zasvětili do atmosféry taneční soutěže Star Dance.
V neposlední řadě byla samozřejmostí i předčasná návštěva Ježíška v podobě drobných dárků pro děti, maminky a ani na sestřičky se nezapomnělo. Společnosti Wrigley a HARIBO věnovaly dětem spousty sladkostí. Dětské tváře také dokázala rozzářit společnost LEGO v podobě oblíbených stavebnic, dále firma Botanicus, COTY i Douwe Egberts. Pro maminky připravila speciální dárky firma Danone a.s.

DĚKUJEME, ŽE S NÁMI POMÁHÁTE.

NF KAPKA NADĚJE

Jednorázová DMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 28,50 Kč.
DMS Roční podpora. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa