Kapka Naděje

Vánoce s NF Kapka naděje ve FN Motol

Vánoční setkání NF Kapka naděje s názvem Vánoce v Motole se uskutečnilo 13. prosince 2012 od 10:30 hod. v 10. patře monobloku FN Motol. Letošní vánoční akci nadačního fondu Kapka naděje přišel podpořit svojí účastí, manželé Fischerovi, ale i Michal Nesvadba, který všechny přítomné pobavil svým super programem plným zábavy a smíchu. Dalším zajímavým hostem byl David Svoboda, český moderní pětibojař, olympijský vítěz z Londýna 2012 a mistr Evropy 2010, člen ASC Dukla Praha. Na akci samozřejmě nechyběla ani prezidentka NF Kapka naděje Vendula Svobodová.
Pro děti byly, tak jako každoročně, připraveny hodnotné dárky od štědrých sponzorů. Během dne došlo k oficiálnímu předání sestavy Playstation - herní konzole pro Kliniku dětské hematologie a onkologie, která byla zakoupena z finančních prostředků získaných z projektu Čtení pomáhá. Společnost Chiquita darovala banány pro děti, společnost Shell věnovala dětem krásné batohy a Nadace společnosti LEGO udělala dětem radost oblíbenými stavebnicemi. 
Vánoce ve FN Motol jsou pro nás vždy krásné chvíle strávené s dětmi. Michal Nesvadba všechny roztančil a navodil krásnou atmosféru. Po představení jsme navštívili děti na odděleních, které se nemohly účastnit programu. S milými hosty jsme prošli celou Kliniku hematoonkologie a rozdali dárky za ježíška.
Děkujeme, že s námi pomáháte.
NF Kapka naděje
 

Foto: Lucie Vítková

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa