Kapka Naděje

TOI TOI daroval stotisícový šek Nadačnímu fondu Kapka naděje

V rámci svých dlohodobých charitativních aktivit předala společnost TOI TOI prezidentce Nadačního fondu Kapka Naděje Vendule Auš  Svobodové šek v celkové hodnotě 100.000 Kč. 
Během letošní festivalové sezóny přispěla společnost TOI TOI  NF Kapce naděje celkem na třech významných letních festivalech - Benátské noci, Sázavafestu a Open Air Festivalu v Trutnově - 1 Kč za každého účastníka a tuto částku poté ještě navýšila a zaokrouhlila na celkových 100.000 Kč.„Cítíme povinnost pomáhat tam, kde je to opravdu třeba. V rámci našeho partnerství s organizátory festivalů jsme připravili akci na podporu aktivit NF Kapky naděje a alespoň částečně tak pomohli dětem v jejich nelehké situaci. Charitativní činnosti přikládá naše společnost od začátku své existence zvlášť velkou váhu,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.Nadační fond Kapka naděje už 10 let pomáhá při zlepšování diagnostických postupů a léčebných metod dětské leukémie, poskytuje pomoc v oblasti psychosociální péče, nákupem přístrojové vybavení pro transplantační jednotku Kliniky dětské hematoonkologie FN Motol, podporuje vědecké aktivity a od roku 2002 podporuje dětská oddělení regionálních nemocnic po celé České republice. 
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. vznikla v listopadu 1993 jako pobočka firmy TOI TOISanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1974. Je lídrem v oblasti hygienického servisu staveb, zajištění bezpečnosti práce a nabízí komplexní řešení pro zabezpečení hromadných společenských, sportovních a kulturních akcí.


Děkujeme 

NF Kapka naděje

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa