Kapka Naděje

tesa tape s.r.o. - ozdravný pobyt Chrustenice

Ozdravný pobyt   Chrustenice  14.-20.6.2009
 
Již druhým rokem společnost tesa tape s.r.o. plně hradí ozdravné pobyty dětí, které prodělaly transplantaci kostní dřeně a byly v dlouhodobém léčení na Klinice dětské hemato onkologie FN Motol.
Děti jsou při léčbě v dlouhodobé izolaci a pobyty jim usnadňují návrat do „normálního života“ kolektivu dětí. Často jsou velmi silně fixované na rodiče a pobyt v kolektivu jim způsobuje problém. Proto jsme velice rádi, že společnost tesa tape s.r.o. se rozhodla ozdravné pobyty zabezpečovat finančně( společnost hrádí ubytování a stravu)
Rovněž, zaměstnanci společnosti zcela dobrovolně a s chutí připravují každoročně pro děti celodenní program, který byl letos velmi pestrý. Disciplíny byly velice vtipně pojmenované a některé pro nás dospělé i velmi náročné. Třeba zapamatování si 12 číslic za 30 vteřin a pak je poskládat přesně jak jdou za sebou. Raději nebudu sdělovat naše scoré J. Ovšem děti s tím neměly sebemenší problém, vše bravurně zvládaly a ještě dobrovolně obcházely stanoviště mimo soutěž. Po vyhlášení vítězů nastalo odměňování všech zúčastněných roztomilými plyšovými hračkami, které mají děti tolik rádi.
Počasí se nám vydařilo a celý den se nesl ve velmi přátelské a hravé atmosféře. Děti byly nadšené a soutěžily by až do večera.
Rádi bychom tímto co nejsrdečněji  poděkovali  společnosti tesa tape s.r.o. a jejím zaměstnancům:
Kateřina Luňáčková (hádanky), Monika Chaloupková (logik - skládání předmětů),Alena Boublíková (lovení ryb),David Babický (vodní terč),František Kadlec (kroket),Jakub Cipra (nosič vody),Jan Dub a  Ing.Tomáš Kuška – jednatel společnosti.
 
Děkujeme, že s námi pomáháte
 
NF Kapka naděje

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa