Kapka Naděje

Tereza Kerndlová dražila svůj první kalendář pro Kapku naděje

Slavnostní křest limitované edice prvního kalendáře Terezy Kerndlové na rok 2011 spojený s dražbou 12-ti unikátních obrazů proběhl ve středu 10.listopadu 2010 od 18.00 hod v pražském klubu INFINITY a výtěžek z celé dražby věnovala Tereza Kerndlová Nadačnímu fondu Kapka naděje.     
 
Exkluzivní kalendář „Tereza Kerndlová 2011“ v limitované edici pouhých 300 ks, kde každý kus je originál s vlastním pořadovým číslem, nafotil pro Terezu fotograf Jiří Turek. Jedinečné zarámované obrazy o rozměrech 70x 100 cm, které jsou synonymem jednotlivých dvanácti měsíců na příští rok, jsou  sběratelskou záležitostí a zároveň pomocí pro nemocné děti.   
 
„S Kapkou Naděje spolupracuji už řadu let, protože vím, že tento nadační fond má skutečně smysl a jejich získané finanční prostředky jdou tam, kam mají. Když jsem nafotila tento první kalendář, přišel nápad vyrobit dvanáct velkých obrazů, které by se dražily a konečná částka z této dražby by byla věnována na dobrou věc. Kapka naděje byl samozřejmě první nadační fond, který mě napadl a jsem ráda, že prezidentka Vendula Auš Svobodová souhlasila s nabídkou na tuto spolupráci.“, říká Tereza Kerndlová.
 
Moderování akce se zhostil DJ Martin Hrdinka a pochopitelně na křtu nechyběla ani ředitelka NF Kapka naděje Elen Švarcová a prezidentka NF Kapka naděje Vendula Auš Svobodová, která pro svůj nadační fond převzala výtěžek z dražby 386 000,-  a Martin Hofman, jednatel společnosti ALT ENERGIE DEVELOP, která celý projekt zaštiťuje.  

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa