Kapka Naděje

Star wars, Playstation a NF Kapka naděje zahájili školní rok ve FN Motol

Dne 12. září 2012 byl v dopoledních hodinách ve FN Motol slavnostně zahájen školní rok 2012/2013 pro hospitalizované děti na Klinice dětské hematologie a onkologie a také na Pediatrické klinice.
Tuto tradiční akci, stejně jako každý rok, připravil a pořádal NF Kapka naděje letos v duchu Star Wars. Všechny přítomné děti přišla pobavit se svým vystoupením skupina Lion Base, která je součástí mezinárodní Star Wars kostýmové organizace Rebel Legion, která propaguje Star Wars fandom. Po vystoupení, které se všem přítomným líbilo, NF Kapka naděje rozdal dětem sladký dárek od společnosti Haribo.Poté se zástupce společnosti Playstation pan Jakub Holý – Marketing Specialist a ředitelka NF Kapka naděje Elen Švarcová a Lions Base vydali navštívit oddělení větších dětí na Kliniku dětské hematologie a onkologie. Děti měly velkou radost ze Star wars návštěvy. Všem klukům a holkám na oddělení společnost Playstation rozdala krásné trička.
Společnost PlayStation darovala prostřednictvím NF Kapka naděje na všechny oddělení Kliniky dětské hematologie a onkologie a také na pediatrickou kliniku pět konzolí PlayStation Portable (PSP), stojany na ně a velké množství her, které dětem zpříjemní dlouhodobý pobyt v nemocnici.
Děkujeme vystupujícím Lion Base, společnosti Playstation a společnosti Haribo, za příjemné chvíle, které dětem připravili i za hodnotné dary, které dětem udělaly velkou radost.

Foto: Milan Marenčák
více foto ve fotogalerii Děkujeme

NF Kapka naděje

Jednorázová DMS Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 27 Kč.
DMS Roční podpora. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa