Kapka Naděje

Společnost Laufen CZ pomáhá NF Kapka naděje a tím i Fakultní nemocnici v Olomouci

 
 
 
I v méně příznivých ekonomických časech se stále najdou štědří dárci, kteří si plně uvědomují důležitost podpory potřebným. Významný post mezi nimi zaujímá společnost Laufen CZ, přední výrobce a prodejce sanitární keramiky v České republice. Zástupci této firmy pravidelně spolupracují s Nadačním fondem Kapka naděje. Jejich společná pomoc je určená těm nejbezbrannějším – dětem s poruchou krvetvorby či s jiným onkologickým onemocněním. Právě pro ně je určen dar, který zástupci společnosti předali v úterý 6. října 2009 ve Fakultní nemocnici v Olomouci.
 
Společnost Laufen CZ je jedním z pravidelných mecenášů Nadačního fondu Kapka naděje. Právě z tohoto důvodu navštívili její zástupci spolu s představiteli Nadačního fondu Kapka naděje v druhém říjnovém týdnu Fakultní nemocnici v Olomouci. V úterý 6. října 2009 zde došlo k slavnostnímu předání sanitárního vybavení koupelen, jež výrazně pomůže zlepšit nejen funkčnost, ale i podobu místních sociálních zařízení.
 
„Velice nás těší, že společnost Laufen CZ mohla pomoci zlepšit podmínky pro nemocné děti ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Věříme, že náš dar nejen usnadní každodenní provoz, ale snad pacienty i potěší,“ řekl David Penc, marketingový ředitel společnosti Laufen CZ. A dodal: „Jedná se o kompletní vybavení koupelny pro dětské oddělení v celkové hodnotě přibližně 40 000 Kč.“
O společnosti Laufen CZ
Společnost Laufen CZ je předním výrobcem a prodejcem sanitární keramiky v České republice. Nabízí také koupelnový nábytek, ocelové, akrylátové a litinové vany a vodovodní baterie značek Laufen, Roca a Jika. Další informace naleznete na: www.laufen.cz
 
O Nadačním fondu Kapka naděje
 
Nadační fond Kapka naděje vznikl za účelem shromažďování finančních prostředků určených k zajištění léčebných, školních, kulturních a psychosociologických potřeb dětí, které jsou léčeny na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol. NF má zcela jasně stanoveny krátkodobé cíle i dlouhodobou koncepci kontinuální pomoci. Od roku 2002 byly aktivity nadačního fondu rozšířeny i o konkrétní pomoc dětským oddělením mimopražských nemocnic a v roce 2004 též o podporu projektu Banky pupečníkové krve.
 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa