Kapka Naděje

Shell Czech Republic a.s. předání dárků dětem ve FN Motol

 

NF Kapka naděje Shell Czech Republic a.s. předání dárků dětem ve FN Motol

Dne 11.2.2008 společnost Shell Czech Republic a.s. navštívila prostřednictvím pana ředitele Petra Šindlera Kliniku dětské hemato-onkologie ve FN Motol, aby předal dárek Nikolce Osmíkové, která pro společnost namalovala obrázek s vánoční tématikou. Tento obrázek Shell Czech Republic a.s. použila jako předlohu pro svá PF přání. Malá slečna měla velikou radost z MP3 přehrávače a společně s panem ředitelem Šindlerem a paní Svobodou studovali funkce přehrávače. Nikolka je milé upovídané děvčátko a hned vyjmenovávala co vše bude poslouchat.
Pan ředitel Petr Šindler a paní Vendula Svobodová společně navštívili děti na transplantační jednotce Kliniky dětské hemato-onkologie ve FN Motol, kterým rozdali dárky. Celé odpoledne provázela milá atmosféra v přátelském duchu.
Tento den byl zvláště významný pro Zuzku, která je po úspěšné transplantaci kostní dřeně a vykročí do nové etapy svého života. U této příležitosti jí byly Nadačním fondem Kapka naděje z rukou prezidentky Venduly Svobodové předány nové tenisky, jako symbol nové cesty.

Přejeme všem nemocným dětem, nejen Nikolce a Zuzce, hodně dobrého do další dnů.


NF Kapka naděje děkuje i Vám všem přispěvatelům za kapku naděje, kterou nám pomáháte rozdávat.

Děkujeme

NF Kapka naděje
 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa