Kapka Naděje

Předání infuzního systému pro nemocnici České Budějovice v hodnotě 500 000,-

Dne 26.4.2012 předal Nadační fond Kapka naděje další přístroje, tentokrát na dětské oddělení Nemocnice České Budějovice a.s. Jednalo se o infuzní systém B. Braun Space v celkové hodnotě 500 000,- Kč.

Systém B. Braun Space je nejmenší, nejlehčí a nejbezpečnější infuzní přístroj na světě. Samozřejmostí je nejen jeho kompatibilita a možnost zapojení do sítě, ale i speciální profily pro aplikaci vitálně důležitých léků, anestetik či možnost podávat pacientem řízenou analgezii. Infůzní systém se sestává z několika částí: Infusomat Space, lineární dávkovač Perfusor Space, dokovací stanice pro infuzní techniku B. Braun SpaceStation a  kryt systému B. Braun SpaceCover standard.

Předání daru se osobně zúčastní primář dětského oddělení MUDr. Vladislav Smrček, prezidentka Nadačního fondu Vendula Auš Svobodová a ředitelka Nadačního fondu Elen Švarcová. Poté se všichni přesunou k nemocným dětem, které od NF Kapka naděje převezmou dárky od Nadace společnosti 
Celý infuzní systém pro dětské oddělení Nemocnice České Budějovice byl zakoupen z části výtěžku benefičního koncertu Nadačního fondu Kapka naděje 2011- Strom naděje aneb 7 splněných přání.

Všem dárcům za jejich podporu děkujeme.

NF Kapka naděje

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa