Kapka Naděje

Pardubické in-line bruslení tentokrát společně s Kapkou naděje

První prázdninový víkend, v sobotu 30. června 2007, se uskuteční adrenalinová akce BLUE STYLE IN LINE TOUR S KAPKOU NADĚJE aneb PARDUBICE NA BRUSLÍCH. Tradiční projížďka bude zahájena v 15 hodin z parkoviště u ČEZ arény. Po jejím skončení budou moci příznivci in-line bruslí zhlédnout například free style exhibici na U-rampě. „Chceme činnost Kapky naděje propagovat také v regionech a startujeme ve Východních Čechách. Další bruslení s Kapkou naděje plánujeme na začátek školního roku. Účast v Pardubicích slíbila i paní Vendula Svobodová, která by měla vyrazit v pelotonu s ostatními na kolečkových bruslích,“ uvedl mediální zástupce fondu a také pardubický rodák  Janis Sidovský.

Trasa nadcházejícího pardubického bruslení bude stanovena po dohodě s městskou policií počátkem následujícího týdne. Příznivci in-line bruslení si pak mohou její průběh prohlédnout na našich internetových stránkách.  Vstup na akci BLUE STYLE IN LINE TOUR S KAPKOU NADĚJE  je volný.

Akci Pardubice na bruslích pořádá pardubický magistrát ve spolupráci s městskou policií již od roku 2003. V průměru se pohybuje návštěvnost kolem 600 bruslařů, což řadí pardubické bruslení v rámci srovnatelných akcí v ČR mezi špičku. Letos se poprvé uskuteční ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje. Partnery akce jsou cestovní kancelář BLUE STYLE a COCA COLA. Mediálním partnerem jsou rádia Impuls a Rock zone.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa