Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje bude IN s vozem od společnosti AUTO IN s.r.o.

 

Nadační fond Kapka naděje bude IN s vozem od společnosti AUTO IN s.r.o.

Nadační fond Kapka naděje pomáhá osmnáctým rokem nemocným dětem a s plnoletostí přichází i čas na vlastní vůz. Tentokráte se Kapka naděje sama dočkala praktického dárku. Společnost AUTO IN Pardubice věnovala k používání Nadačnímu fondu vůz Ford Mondeo
„Je nám ctí, že touto cestou může naše společnost pomoci dobré věci a zjednodušit práci lidem, kteří dělají tak úžasnou věc, jakou je pomoc dětem, ke kterým osud nebyl tak štědrý a každým dnem bojují o svůj život. Společnost AUTO IN se bude snažit aktivně zapojit do charitativních akcí Kapky naděje a přispět tak k tomu, aby měli o kapku lepší život“ říká Olga Šimíková, marketingová ředitelka společnosti AUTO IN s.r.o.

Kapka naděje v současné době pomáhá ve více než 40 nemocnicích po celé České republice a proto najezdí spoustu kilometrů. „S Kapkou naděje jsme hodně na cestách, průběžně navštěvujeme nemocnice po celé republice, ale také organizujeme velkou řadu akcí. Za spolupráci se společností AUTO IN jsem tudíž velmi vděčná, společně tak vyrážíme na další cestu, zase o Kapku líp“ říká Vendula Pizingerová, prezidentka Nadačního fondu.  K slavnostnímu předání vozu došlo ve čtvrtek 4.10.2018 v 11:00 hod. v prostorách showroomu společnosti AUTO IN s.r.o. v Pardubicích.

Společnost AUTO IN s.r.o. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence vybudovala největší prodejní a servisní síť značky Ford. Ve svém portfoliu dále zastupuje značky Nissan a Volvo. Svá prodejní místa má ve 21 místech po celé České republice. Soustřeďuje se na vysokou kvalitu nabízených služeb. Společnost AUTO IN s.r.o. je také zakladatelem F TRUCKS, která vznikla za účelem dovozu a distribuce nákladních vozidel Ford Trucks do ČR.

 

Spolupráce a partnerství společnosti AUTO IN s.r.o. s Kapkou naděje, která je velmi respektovanou a veřejností vysoce hodnocenou organizací, je tak skvělým spojením dvou profesionálů ve svém oboru.

www.kapkanadeje.cz

www.autoin.cz

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa