Kapka Naděje

Ozdravný pobyt v Chrustenicích pro děti po transplantaci

NF Kapka naděje a společnost tesa tape s.r.o. opět umožnila strávit dětem od 10. - 15. 06. 2013 po transplantaci kostní dřeně krásný ozdravný pobyt v rekreačním objektu Caravan Camp Valek v Chrustenicích u Berouna.

Na programu bylo mimo jiné výtvarné odpoledne, vystoupení z muzikálu Kapka medu pro Verunku, soutěž v malování s laky, které darovala firma Coty Česká Republika s.r.o. a také kurz malého automechanika. Na programu se podílel i dárce a dlouholetý partner ozdravných pobytů, společnost tesa tape s.r.o. , která pro děti jako každý rok připravila zajímavou soutěž "Postav si svůj dům". 

Děti se do stavění pustily opravdu s nadšením a i rodiče přiložili ruce k dílu. Společnými silami postavili a poté pomalovali úžasná stavení, který by nejeden architek mohl závidět.

Završením za výbornou práci, jsme rozdali dárky od firmy Shell Czech Republic a.s., firmy Nivea a sladkou odměnu od firmy Haribo CZ s.r.o., kterým také patří velké díky.

Tento den strávený s dětmi, jejich rodiči a personálem z FN Motol, byl pro nás velkým zážitkem. Načerpali jsme energii na celý příští rok, jelikož atmosféra byla opravdu jedinečná.

Děkujeme, že s námi pomáháte a plníte sny ve skutečnost.
 
NF Kapka naděje

Foto ve fotogalerii.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa