Kapka Naděje

NF Kapka naděje v nemocnici Kyjov

Dne 1. 4. 2011 daroval NF Kapka naděje potřebné přístroje na dětském oddělení nemocnice v Kyjově. Jednalo se o monitor vitálních funkcí Dash pro jednotku intenzivní péče a mikrokonvexní multifrekvenční sondu ultrazvukového přístroje. Samotný akt by se nemohl uskutečnit bez dvou významných partnerů. Společnosti Britterm a společnosti Term – značka Peddy, které spolu poskytli skoro 240 000 Kč.
"Prostředky poskytnuté nadačním fondem nám umožnily doplnit přístrojové vybavení JIP. Zakoupený monitor umožňuje trvalé sledování základních životních funkcí hospitalizovaných dětských pacientů a včas upozorní personál na jejich případné poruchy. Pořízená speciální ultrazvuková sonda je ideální například pro vyšetřování orgánů těch nejmenších dětí - novorozenců, nedonošených dětí - kde jiné sondy nejsou schopny poskytnout kvalitní reprodukovatelný obraz", MUDR. Jan Trubačik, primář dětského oddělení.

„Značka Peddy přináší tisícům maminek jistotu, že svým nejmenším poskytují bezpečnou, kvalitní a pohodlnou obuv pro všechny jejich dětské hry a každý okamžik dne. Společnost TERM se nyní rozhodla podpořit i děti, které o část svého bezstarostného dětství přišly. Zakoupením dětské obuvi Peddy pomáháte nemocným dětem prostřednictvím Nadačního fondu Kapka naděje, k němuž putovala část z výtěžku prodeje této značky“. Jana Trhlíková marketingová manažerka společnosti TERM.

Firma Britterm a.s. již několik let přispívá na charitativní činnost, různé akce, nemocnice, dětské domovy, atd.Od roku 2010 se firma Britterm a.s. rozhodla podporovat NF KN, jelikož zdraví našich nejmenších je to nejdůležitější. Místopředsedkyně představenstva Britterm a.s. Ivana Břečková je členkou dozorčí rady NF KN a říká "tato práce mě naplňuje a pokud zdraví dá, budu v ní i nadále pokračovat". Firma Britterm a.s. bude i nadále podporovat NF KN.
 
 
Jednorázová DMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 27 Kč.
DMS Roční podpora. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa