Kapka Naděje

Kapka naděje pokřtila další charitativní kalendář


Nadační fond Kapka naděje pokřtil dne 9. 10. 2013 ve 14,00 další, v řadě již čtvrtý úspěšný charitativní kalendář. Jméno kalendáře pro následující rok zní: ,,Příběhy 2014 – Světoví vynálezci“. Tento křest se uskutečnil již po třetí v řadě v restauraci Siddharta Café, která je součástí Buddha Bar Hotel Prague v centru Prahy.
Samotného křtu se zúčastnila zakladatelka a prezidentka fondu – Vendula Svobodová. Role světových vynálezců se zhostilo mnoho známých tváří, z nichž většina byla na křtu přítomna: Aleš Valenta, Zdeněk Troška,  Ivana Andrlová a další… Celou akci moderoval Libor Bouček. Kromě známých osobností hlavní roli hrály děti z celé České republiky, které prochází léčbou na Klinice dětské hematologie a ontologie v FN Motol.
Myšlenkou celého projektu je fakt, že děti mají svůj svět, a do něho zajisté patří i dětské sny. Kalendář je další formou pomoci, jak je dětem možné vrátit zdravé dětství, plnit sny a ulehčovat boj se zákeřnou nemocí. Každý list obsahuje fotografii, na které je vyobrazena slavná osobnost s malým pacientem, doplněný o jeho krátký životní příběh po prodělané onkologické léčbě.

Děkujeme, že s námi pomáháte.

NF Kapka naděje

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa