Kapka Naděje

Kapka naděje & Nákupní Galerie Fénix Vysočanská naděluje nemocným dětem

NF Kapka naděje i letos ve spolupráci s Nákupní Galerií Fénix uspořádala tradiční „Strom naděje a splněných přání “ pro malé onkologické pacienty FN Motol. Charitativní vánoční strom byl ověšen nejen klasickými ozdobami, ale hlavně přáníčky na vánoční dárky od dětských pacientů, kteří jsou léčení na Klinice dětské hematologie a onkologie. Návštěvníci Nákupní Galerie Fénix tak mohli po celou dobu adventu splnit přání nemocných dětí zakoupením některého z dárků a položit ho pod „ Strom naděje a splněných přání“.  
V úterý 21. prosince v 11. hod byly všechny dárky, které zákazníci Nákupní Galerie Fénix zakoupili, předány dětem na Klinice dětské hematologie a onkologie ve FN Motol. Nemocné děti navštíví ředitelka NF Kapka naděje Elen Švarcová spolu s patronkou Monikou Absolonovou a za Nákupní Galerii Fénix se slavnostního předávání zúčastní, centre managerka paní Dana Doubková.
 

Akce " Strom naděje a splněných přání byla prodloužena do konce ledna. V Nákupní Galerie Fénix si můžete vyzvednout přání od dětí z Kliniky dětské hematoonkologie FN Motol. Dárky budou doručeny všem dětem osobně. Můžete připojit i krátký pozdrav od ježíška :-).
Děkujeme, že s námi pomáháte.

NF Kapka naděje

více foto. ve fotogalerii:

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa