Kapka Naděje

Charitativní kalendář Kapky naděje 2017

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že přijímáme závazné objednávky na Charitativní kalendář Kapky naděje 2017 - „Vítězové"

Kalendáře jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro firmy jako dárek pro partnery (při odběru většího počtu kusů s natištěným logem Vaší společnosti). 
Cena jednoho kalendáře je 460 Kč vč. DPH.

Kalendáře se tisknou pouze na objednávku. Možnost objednání i většího počtu a využít tak možnost umístění loga Vaší firmy a odpočtu DPH.

Kalendář bude k dispozici počátkem října 2016 k osobnímu odběru u nás v kanceláři. 
Objednávky na dobírku budeme rozesílat postupně.

Dotazy a závazné objednávky přijímáme pouze do konce srpna na: info@kapkanadeje.cz 
Kalendáře nebudou k dispozici v běžném prodeji.

"U zrodu kalendáře stál nápad, jak originálním a uměleckým způsobem ukázat lidem, že děti léčené na Klinice dětské hematoonkologie ve FN Motol, ale i z ostatních onkologických klinik po celé ČR mají chuť spojit síly se známými osobnostmi a podpořit projekt, který pomůže právě těm, kteří stále ještě se zákeřnou chorobou bojují, jejich kamarádům." Vendula Pizingerová

Kalendářem “Příběhy 2017 - Vítězové” chceme navázat na šest předešlých úspěšných ročníků a v rámci podtitulu vítězové chceme představit 12 veřejně známých osobností, které jsou "vítězi" v různých oborech lidské činnosti a 12 dětí, které zvítězili nad svojí nemocí.

A již teď Vám přinášime malou ochutnávku toho, na co se můžete v kalendáři 2017 těšit :-) 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa