Kapka Naděje

Hurááá tábor

děti opět zářily štěstím

Nadační fond Kapka naděje a společnost tesa tape s.r.o. umožnila strávit dětem po transplantaci kostní dřeně krásný týden na ozdravném pobytu v rekreačním objektu Caravan Camp Valek v Chrustenicích u Berouna.

Jako každoročně jsme děti navštívili a přivezli pro ně bohatý program. Program odstartoval distributor značky Crocs pro ČR, Buzz s.r.o., připravil na dopoledne doprovodný program pro děti vedený marketingovou koordinátorkou Helenou Mellerovou. Ve spolupráci s módním návrhářem Janem Šimrem byl připraven umělecký workshop, na kterém si děti vyráběly postavičky a obrázky z bot Crocs. Kdo chtěl mohl se nechat ozdobit krásným třpytivým tetováním od Andery Smolové ze studia Hex Art. Na závěr čekalo na děti překvapení v podobě dárkových tašek s letními botičkami značky Crocs.

Na programu se podílel i dárce a dlouholetý partner ozdravných pobytů, společnost tesa tape s.r.o. , která pro děti opět připravila nezapomenutelný program . Tentokrát to bylo dopravní hřiště se všemi předpisy. My dospělí jsme si své řidičáky pečlivě schovali, abychom o ně nepřišli :-).

Děti se do soutěží zapojily s velkým nasazením, všichni úspěšně řidičský průkaz získali. Na závěr celé soutěže, ještě dostali krásné dárky.

Nadační fond Kapka naděje nepřijel s prázdnou, prezidentka Vendula Svobodová dětem rozdala dárky od firmy Nivea opalovací krémy a krásné trička od společnosti Coty.
Paní ředitelka Elen Švarcová věnovala eurovíkend od společnosti zajezdyprodeti.cz dlouholetému dobrovolníkovi Járovi. Již deset let pracuje jako dobrovolník ve svém volném čase bez nároku na odměnu pro nemocné děti ve FN Motol na Klinice dětské hematologie a onkologie. Jára je pro děti kamarád a hlavně dobrá duše v jejich nelehkých chvílích, děkujeme.
Společnost Buzz s.r.o. Járovi věnovala boty Crocs.

Tento den strávený s dětmi a jejich rodiči pro nás byl velkým zážitkem. Načerpali jsme energii na celý příští rok, jelikož atmosféra byla jedinečná.

Děkujeme, že s námi pomáháte.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa