Kapka Naděje

Další zneužití jména NF Kapka naděje

RÁDI BYCHOM UPOZORNILI NA DALŠÍ PODVODNÉ JEDNÁNÍ A ZNEUŽITÍ JMÉNA NF KAPKA NADĚJE.
DĚKUJEME PANÍ MONICE J. ZA UPOZORNĚNÍ.

 

Dobrý den paní ŠVARCOVÁ,

na základě našeho tel. rozhovoru Vám v příloze zasílám článek, který byl uveřejněn na internetu jistou paní Barborou Annou Krejčů. Vzhledem k tomu, že došlo k pokusu o smazání příspěvku, nepodařilo se mi zaslat odkaz přímo na stránku, tak posílám překopírováno.
V případě, že byste potřebovali vidět originál, který byl zveřejněn, naleznete ve vyhledávači Google při zadání klíčových slov Barbara Anna Krejčů příspěvek je z 24. 6. 2011.
V příloze také zasílám pro potřebu informace, které mi uvedla v životopise, kde mne žádala o práci. Prosím prověřte celou situaci, neboť si myslím, že se jedná skutečně o největší hnus, pokud se někdo pokouší - byť jen pokouší obohatit se na neštěstí druhých a na takto závažných onemocněních. Tato dáma i ze mě vylákala finanční obnos pod záminkou zdravotních problému a úmrtí v rodině. Velice si vážím Vaší práce a jsem přesvědčená, že proti takovýmto praktikám musíme bojovat. V případě potřeby jsme Vám plně k dispozici.

Děkuji a přeji hodně úspěchů.
S pozdravem  Monika J.

 

ČLÁNEK V PŮVODNÍM ZNĚNÍ:

Dobrý den,
Píši Vám tento informační mailík o naší Akci charitativní,která se bude konat v Táboře v Lesní restauraci a areálu Pintovka....
Spolupracuji s Kapkou naděje...A nyní právě konám tuto akci pro tyto nemocné dětičky:-),aby se jim vybralo co nejvíce penízků...
Mám příslib lidiček kteří tu budou vystupovat,ať už jsou to letošní superstar,nebo i Dáda Patrasová s Felixem Slováčkem,...a další...Vlasta Horváth,.Bořek Slezáček,Braňo Polák,Jaroslav Parči,Martin France.,Piti Travesti show,,, Jiří Zonyga, Sandra Pavel Keiweg.,Filp Šubr, velký objev roku Marcusem Tran..,....a další....Bude tu Kiss Jížní čechy-rádio,tedy ozvučení,aparatura,v popředí Coco Jambo..,Jaroslav Košatka,....a nebo samotný historický šerm, taneční skupina Gremo medilizace jako ...tisk... TV....budou tu různé atrakce..skákací hrad,...kouzelníci....mnohé další.
bylo by to 27.8.2011,...a poté se bude konat velká akce diskotéka s Kiss Jížní čechy v Milénium Tábor..s doprovodným programem,taneční skupina Gremo ,,travesti show ScandalLadies, modní luxusní předhlídka našich missek, Heidi Janků....a další..
Reprezentovat tuto akci bude naše velká česká playmate Martina Gavriely...,bývalá moderátorka VIP zpráv na TV Prima
Dále Michal Šeda,Missák roku 2010,...MIrek Šimůnek...herec,z pohádky Z pekla štěstí,Naděžda Krupská alias Halina......
Tato akce se bude konat v 27.8.2011 v Táboře Lesopark Pintovka.
Záštitou bude Měúú Tábor, a já Vás tímto moc prosím o jakoukoli pomoc z Vaší strany...:-)..
Děkuji a s pozdravem a doufám v naší spolupráci...prosím ozvěte se mi na níže uvedené kontakty...děkuji
Barbara - Anna Krejčů NF Kapka Naděje

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa