Kapka Naděje

CZECH CARVING STUDIO, s.r.o. - projekt Kouzelné jablíčko

 

CZECH CARVING STUDIO, s.r.o. - projekt Kouzelné jablíčko
 
14.-16.10. se uskutečnila další  sbírka v rámci projektu „Kouzelné jablíčko“ v Pardubicích při Gastro veletrhu. Výtěžek z akce byl 2.781,-Kč ve prospěch NF Kapka naděje. Tentokrát se zapojila škola SOŠ a SOU Polička. Přikládáme foto studentů, kteří vyřezávali.

Děkujeme společnosti CZECH CARVING STUDIO, s.r.o. a studentům SOŠ a SOU Polička za jejich podporu, velice si toho vážíme.


NF Kapka nadějeVíce informací o akcích můžete získat na www.carving-studio.eu

 
Gastroveletrh – článek - regionální tisk
 
Pardubice –  Čtrnáctý ročník  odborné potravinářské a gastronomické výstavy GASTRO 2010 zahajoval ve výstavním centru IDEON v Pardubicích ve čtvrtek 14. října hejtman Radko Martínek. Nad regionální výstavou, která potrvá do soboty,  převzal osobní záštitu. Hejtman Pardubického kraje Radko Martínek se mimo jiné zastavil u stánku, kde studenti poličské odborné školy vyřezávali ovoce. Ocenil, že se zapojili do charitativního  projektu Kouzelné jablíčko. „Dekorativní ovoce prodáváme a výtěžek pak poputuje na konto Nadačního fondu Kapka naděje,“ vysvětlil Lubor Havlík z poličské odborné školy dobročinnou akci, jejímž garantem je Czech Carving studio
 
 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa