Kapka Naděje

Charitativní kalendář Kapky naděje 2016

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že přijímáme závazné objednávky na Charitativní kalendář Kapky naděje 2016 - „Hrdinové"

Kalendáře jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro firmy jako dárek pro partnery (při odběru většího počtu kusů s natištěným logem Vaší společnosti).
Cena jednoho kalendáře je 460 Kč vč. DPH.

Kalendář bude k dispozici počátkem října 2015 k osobnímu odběru u nás v kanceláři. 
Objednávky na dobírku budeme rozesílat postupně.

Dotazy a závazné objednávky přijímáme pouze do poloviny září na: info@kapkanadeje.cz Kalendáře nebudou k dispozici v běžném prodeji.

"U zrodu kalendáře stál nápad, jak originálním a uměleckým způsobem ukázat lidem, že děti léčené na Klinice dětské hematoonkologie ve FN Motol, ale i z ostatních onkologických klinik po celé ČR mají chuť spojit síly se známými osobnostmi a podpořit projekt, který pomůže právě těm, kteří stále ještě se zákeřnou chorobou bojují, jejich kamarádům." Vendula Svobodová

Kalendářem “Příběhy 2016 - Hrdinové” chceme navázat na pět předešlých úspěšných ročníků a v rámci podtitulu hrdinové chceme představit veřejně známé osobnosti, které jsou v různých oborech lidské činnosti pro veřejnost a děti právě ekvivalentem hrdiny. Kalendář obsahuje 12 známých osobností a 12 dětí po prodělané hematoonkologické léčbě.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa