Kapka Naděje

Aureole Hockey League pro NF Kapka naděje....

a charitativní akce pro děti FOD Klokánek a NF Kapka naděje
Byla slavnostně zahájena měsíční charitativní akce FOD Klokánek a NF Kapka naděje, která bude probíhat na terase ve výšce 109m nejvýše položené restaurace v České Republice - Aureole Fusion Restaurant & Lounge. Unikátní projekt netradiční hokejové ligy, během které bude po celý měsíc únor na terase postaveno syntetické kluziště s kompletním sportovním vybavením, umožňující návštěvníkům si zabruslit nebo vyzkoušet své hokejové umění při střelbě na branku. V neposlední řadě také možnost přispět na dobrou věc. Každý z hostů, který se rozhodne přispět do kasiček pro FOD Klokánek a NF Kapku naděje obdrží od personálu hokejistické vybavení a 10 puků, se kterými bude moci střílet na branku a tímto se zapsat do měsíčního bodového hodnocení. 1.března proběhne oficiální vyhodnocení Aureole Hockey League a vítěz obdrží cenu, kterou do soutěže věnuje Aureole Fusion Restaurant and Lounge.V den zahájení AHL bylo kluziště od 15 do 18 hod. přednostně připraveno pro děti z FOD Klokánek a pro onkologicky nemocné děti, které byly nebo stále ještě jsou léčeny za podpory NF Kapky naděje. Děti si nadšeně vyzkoušely nejdříve bruslení, poté se s velkým nasazením vrhly do zápasu s opravdovými  mistry ledových ploch HC Škoda Plzeň. Odpoledne se totiž aktivně zúčastnili hokejisté Martin Straka a Tomáš Vlasák. Pozvání na odpoledne přijali též tenistky Nikol Štěpánková (roz. Vaidišová) a Iveta Benešová.
Této netradiční události se zúčastnila prezidentka NF KN Vendula Svobodová a byl pozván i komisař, který zapsal kluziště jako nejvýše položenou syntetickou ledovou plochu v České Republice do knihy rekordů.
Peníze získané za celý měsíc provozu kluziště budou věnovány FOD Klokánek a NF Kapka naděje. Partneři akce jsou společnosti Střída Sport s.r.o., Aureole Group s.r.o., Aqua Angels ledovcová voda a Auxilia Team s.r.o. Všem štědrým sponzorům, děkujeme.

 

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa