Kapka Naděje

ZOMBIE NIGHT RUN běží pro Kapku

ZOMBIE NIGHT RUN, závod, běh, událost známá jako nejděsivější a nejstrašidelnější běh na světě. Závod, kde není důležité vyhrát nad ostatními, ale nad svým strachem.

Atmosféra noci činí z každé metropole úplně jiné město. Dopravní ruch poleví, ulice zahalí světlo pouličních lamp a město se významně zklidní. Mnozí běžci jsou přes zimu odkázáni k večernímu běhu, ale společně s ostatními si mohou tuto atmosféru užít i nyní, přestože dny už jsou delší a noc přichází později.Tentokrát noční běh pod rouškou strachu.

Tak zní podtitul chystané události, která v Praze na Vítkově 31. října odstartuje v půl sedmé večer směrem do parku Vrch Vítkov. Účastníci budou muset přeběhnout  tunel strachu, krvavé schodiště a zombie hrad. To vše bude ještě ztíženo útokem oživlých mrtvol, které se budou snažit závodníky zpomalit a znepříjemnit jim jejich útěk do bezpečného cíle. Proto všichni milovníci nočního běhání a dobrodružství mají šanci okusit na vlastní kůži o čem takový Zombie Night Run Praha 2015 doopravdy je.

Akce je charitativní a podporuje Kapku naděje 50 Kč z každého startovného.

Více informací najdete na www.zombierun.cz

Registrovat se můžete již zde: http://bit.ly/1Lw76n3

A nezapomeň se přidat do události na facebooku zde: http://on.fb.me/1hFEIoK

 

 

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa