Kapka Naděje

Vánoční ozdoby na čerpacích stanicích Shell vyzývají k pomoci

Na čerpacích stanicích Shell se již devátým rokem objevují výrobky dětí z transplantační jednotky hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. Každá dětmi zdobená vánoční dekorace upozorní zákazníky na možnost pomoci Nadačnímu fondu Kapka naděje prostřednictvím darování Shell ClubSmart bodů. V rámci kampaně proběhne i online aukce letošního unikátního kalendáře nadace s výjimečnými osobnostmi. Stejně jako v minulých letech budou získané finanční prostředky využity na podporu projektu Nadačního fondu Kapka naděje, který společnost Shell dlouhodobě podporuje.

Na začátku prosince se ve vitrínách věrnostního programu Shell ClubSmart objevily vánoční ozdoby, které vlastnoručně ozdobily dětské ručičky malých pacientů hospitalizovaných na Klinice dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze. Vánoční baňky tak budou členy věrnostního programu Shell ClubSmart až do 15. ledna 2016 vyzývat k darování nasbíraných bodů ve prospěch Nadačního fondu Kapka naděje.

Online portál věrnostního programu Shell ClubSmart navíc umožňuje všem svým členům zapojit se do aukce o výjimečný kalendář Nadačního fondu Kapka naděje, pro letošní rok nazvaný „Příběhy 2016 – Hrdinové“, jehož fotografie zachycují dětské pacienty s takovými osobnostmi, jako jsou plastický chirurg Bohdan Pomahač, snowboardová šampiónka Eva Samková nebo mecenáška a sběratelka umění Meda Mládková. Kalendář podepsaný Vendulou Pizingerovou, prezidentkou Nadačního fondu Kapka naděje, získá ten, kdo nabídne do konce dne 15. ledna 2016 nejvyšší počet svých Shell ClubSmart bodů (aukce).

Předvánoční období je vždy časem, kdy naši věrní zákazníci nejvíce pomáhají. A vzhledem k tomu, že nasbírané věrnostní body starší tří let k 31. prosinci 2015 ztrácí svou platnost, připomínáme nejen jejich držitelům, že mohou využít možnosti darovat je Nadačnímu fondu Kapka naděje. Děkujeme mockrát všem, kteří společně s námi podporují dobrou věc,“ uvedl Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa