Kapka Naděje

„O Kapku lepší check-out“ v hotelech Clarion vynesl za tři měsíce 10 370 Kč

Ve druhém čtvrtletí tohoto roku jsme ve spolupráci s hotely Clarion, které patří do portfolia největší české hotelové skupiny CPI Hotels, spustili nový projekt na pomoc nemocným dětem s názvem „O Kapku lepší check-out“. Za první čtvrtletí svého fungování tento projekt přispěl na pomoc nemocným dětem částkou 10 370 Kč.

Systém projektu je přitom velice jednoduchý. Hotelový host při odhlášení z hotelu může požádat personál recepce o připsání částky ve výši 1 € (nebo ekvivalent v české měně) na jeho závěrečný účet z hotelu. 100% takto získaných finančních prostředků je pak věnováno Nadačnímu fondu Kapka naděje, který od roku 2000 pomáhá nemocným dětem ve více než 40 nemocnicích po celé České republice. 

„Jsem velice ráda, že se nám podařilo ve spolupráci s naším dlouholetým a váženým partnerem, společností CPI Hotels, která hotely Clarion provozuje, odstartovat tento zcela nový projekt, který pomůže těm, kteří to potřebují. Se společností CPI Hotels spolupracujeme již několik let na různých projektech a jejich pomoci si velice vážíme,“ řekla Elen Švarcová, která společně s Jakubem Jelínkem převzala v hotelu Buddha-Bar Hotel Prague symbolický šek na tuto částku od zástupců společnosti CPI Hotels. Šek předala paní Patricie Rosenbergová, sales and marketing director CPI Hotels, a paní Dana Belušová, PR manager společnosti.

CPI Hotels je portfoliem 29 hotelů o celkové kapacitě převyšující 8 400 lůžek a 11 300 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa