Kapka Naděje

Nové přístroje pro Fakultní nemocnici Plzeň

Den 14.9.2015 se stal pro Fakultní nemocnici Plzeň velmi významným  dnem. Nadační fond Kapka naděje zde předal dar od společnosti Beznoska s.r.o. a paní Martiny Čaplové, který putoval na ambulantní sál. Předání se zúčastnila prezidentka a zakladatelka NF Kapka naděje Vendula Pizingerová. U této příležitosti také byla přítomna ředitelka Elen Švarcová a za nemocnici ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. a přednosta dětské kliniky prof. MUDr. Josef Sýkora, Ph.D., dále Martina Čaplová, a za společnost BEZNOSKA s.r.o. obchodní ředitel Petr Milata jr. a referentka marketingu Ing. Eliška Kolmanová.

Dar byl v celkové hodnotě v hodnotě 300 000,- Kč. Konkrétněji se jednalo o tyto přístroje a předměty: pacientský stolek Postman, 4 kancelářské židle, celonerezový stolek pro nástroje, taburet, transportní vozík EMERGO, monitor vitálních funkcí a infuzní křeslo.

,,Léčba dětských pacientů bývá zpravidla velmi náročná a velice nákladná. Proto si velice vážíme veškeré pomoci, která pomáhá naší nemocnici. Tyto dary zajišťují komfort pro samotné zaměstnance, a hlavně pomáhají k záchraně a uzdravení mnoha lidských životů. Touto cestou si dovoluji poděkovat NF Kapka naděje a veškerým sponzorům, neboť díky jejich daru můžeme efektivněji pomoci více pacientům..“ vyjádřil se ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. 

foto: Kapka naděje, FN Plzeň a DENÍK/Milan Říský

 

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa