Kapka Naděje

Kapka naděje ve FN Motol s Panem Kravatou a Lucií Borhyovou

Je velmi dobře známo, že Nadační fond Kapka naděje, má jako jednu z hlavních priorit dětem usnadnit a zpříjemnit již tak náročnou léčbu. Děti potřebují ke své léčbě i psychické povzbuzení, a proto se Kapka naděje při každé příležitosti snaží dětem vykouzlit úsměv na rtech.

Pro tentokrát jsme využili svátku Velikonoc, a opětovně 22. 3. jsme navštívili dětské pacienty v 10. patře monobloku ve Fakultní nemocnici Motol. Den probíhal v pozitivním světle i díky kouzelníkovi Pan Kravata, který se těší velké oblibě mezi dětským i dospělým publikem, a díky svému živému a interaktivnímu vystoupení pobavil všechny věkové kategorie. Pan Kravata nebyl jediným překvapením, děti osobně přišla povzbudit a pozdravit oblíbená televizní moderátorka Lucie Borhyová.

Přítomna byla zakladatelka a prezidentka fondu Vendula Pizingerová společně s ředitelkou Elen Švarcovou a zastoupením nemocnice. Po skončení programu se nezapomnělo ani na pacienty, kteří se osobně nemohli zúčastnit, a tak proběhla návštěva i na jejich oddělení.

Co by to bylo za Velikonoce bez drobných dárků a pozorností? Díky štědrým sponzorům byl každý dětský pacient obdarován velikonoční pomlázkou od společnosti BAUHAUS, k.s., vitamíny v podobě ovoce poskytla společnost Chiquita Central Europe, s.r.o., hračky od společnosti LEGO a samozřejmě nesměly chybět ani sladkosti, o které se postarala společnost CHOCOLAND a.s.

Všem z celého srdce děkujeme!

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa