Kapka Naděje

Děti z motolské transplantační jednotky si užily ozdravný pobyt od Kapky

Kapka naděje každý rok pořádá ozdravné tábory pro děti z Fakultní nemocnice v Motole.

Druhý turnus v rekreačním objektu Caravan Camp Valek v Chrustenicích u Berouna byl věnován dětem z transplantační jednotky Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol. Dlouholetým partnerem ozdravného pobytu pro děti z transplantační jednotky je společnost tesa tepa s.r.o.

Jako každoročně jsme děti navštívili a přivezli pro ně bohatý program. Na dopoledním programu byla výtvarná dílna se společností Urbanlux a botičkami Crocs. Odpoledne už patřilo společnosti tesa tape s.r.o., jejíž zaměstnanci si pro děti připravili detektivní hru!

Ani Nadační fond Kapka naděje nepřijel s prázdnou, prezidentka Vendula Pizingerová dětem rozdala LEGO, opalovací krémy od společnosti La Roche-Posay, aby se děti při hrách na sluníčku nespálily. Celý tým Kapky naděje rozdával dětem samozřejmě i tradiční sladkosti od společnosti Manner.

Tento den strávený s dětmi, jejich rodiči a personálem z FN Motol, byl pro nás opět velkým zážitkem. Načerpali jsme energii na celý příští rok, jelikož atmosféra byla jako vždy opravdu jedinečná.

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa