Kapka Naděje

Dar pro novorozenecké oddělení v Havířově

V Nemocnici s poliklinikou Havířov jsme dne 11. 1. 2017 předal dary v podobě dvou ultrazvukových inhalátorů, dvou infuzních pump, vyhřívané lůžko pro novorozence a Neopuff novorozenecký resuscitátor. Vše v celkové hodnotě 324 000 Kč.

Při předání darů byla přítomna zakladatelka a prezidentka NF Kapka naděje paní Vendula Pizingerová a za nemocnici Bc. Josef Grochol, MBA, ředitel Nemocnice s poliklinikou Havířov. Ten nám poskytl k celému dni krátké vyjádření: "Poděkováni patří především zakladatelce Nadačního fondu Kapka naděje Vendule Pizingerové, které se podařilo zajistit finanční prostředky na nákup tak důležitých zdravotnických přístrojů pro dětské oddělení. Je to velký přínos, že můžeme léčit malé pacienty těmi nejmodernějšími přístroji, a tím můžeme zlepšit kvalitu poskytované péče."

„Není lepší pocit a způsob zahájení nového roku, než je pomoc dětem. Jsem hrdá na to, že náš nadační fond dnes předal Nemocnici s poliklinikou Havířov přístroje, které zlepší efektivitu a kvalitu léčby na novorozeneckém oddělení.“ vyjádřila se k tomuto dni zakladatelka a prezidentka Vendula Pizingerová.

 

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa