Kapka Naděje

8.500.000 korun pro Nadační fond Kapka naděje. Děkujeme.

 
TISKOVÁ ZPRÁVA
Praha 22. února 2010
 
 
 
 
8.500.000 korun pro Nadační fond  Kapka naděje, děkujeme.

V sobotu 20. 2. 2010 proběhl v pražské kapli Sacre Coeur benefiční koncert k projektu NF Kapka naděje Strom naděje a splněných přání,který v přímém přenosu vysílala Česká televize. Celým večerem prováděl Petr Šiška a prezidentka nadačního fondu Vendula Auš Svobodová. Na pódiu vystoupili umělci, kteří byli patrony nemocnic a herci, kteří přišli NF Kapka Naděje popřát k desátému výročí. Diváci české televize tak měli možnost vidět mj. Marii Rottrovou, Hanu Zagorovou, Pepu Vojtka, Ewu Farnou, Jiřinu Bohdalovou nebo Marka Vašuta. Mezi hosty na pódiu nechyběla ani desetiletá holčička Libuška, která díky transplantaci kostní dřeně mohla oslavit desáté narozeniny a byla tak i logicky tváří celé kampaně. Finále večera patřilo Karlu Gottovi a společné písni všech účinkujících, kterou složil Michal David speciálně pro tento večer.
 
Benefiční koncert proběhl pod záštitou premiéra Jana Fischera, který se s rodinou osobně zúčastnil.
 
V průběhu devadesátiminutového přímého přenosu benefičního koncertu se na konto NF Kapka naděje vybralo 8.500.000 korun, přičemž je tato částka složena z darů mecenášů, poslaných DMS zpráv a příspěvků přes call centrum. 
DOVOLTE MI, ABYCH VÁM NAŠIM DÁRCŮM, JAK Z ŘAD VÝZNAMNÝCH PARTNERŮ, TAK Z ŘAD INDIVIDUÁLNÍCH DÁRCŮ, ZKRÁTKA VŠEM, KTEŘÍ SE VÝZNAMNOU MĚROU ZASLOUŽILI O VÝSLEDKY NADAČNÍHO FONDU KAPKA NADĚJE, PODĚKOVALA ZA PODPORU A PŘÍZEŇ V UPLYNULÝCH 10 LETECH.
MOJE DÍKY PATŘÍ TAKÉ VŠEM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA REALIZACI BENEFIČNÍHO KONCERTU“ STROM NADĚJE A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ 2010“
BEZ VÁS VŠECH VAŠÍ VELKÉ SOLIDARITY BY NADAČNÍ FOND KAPKA NADĚJE NEBYL TÍM, ČÍM JE, NEDOŠEL BY TAM, KDE JE A NEMOHL BY POMÁHAT TĚM, KTEŘÍ NAŠÍ POMOC POTŘEBUJÍ – NEMOCNÝM DĚTEM.
 
S ÚCTOU
 
VENDULA  AUŠ  SVOBODOVÁ 
 A NF KAPKY NADĚJEvíce foto v galerii
fotila: Lucie Vítková

Poděkování dárcům

Activa Beznoska Jaroslav Beran Family Foundation Shell Tesa